O mnie

Cześć! Jestem Weronika i zupełnie nie umiem się przedstawiać ;)

Mam 21 lat, studiuję w Warszawie i jest mi tutaj bardzo dobrze.

Dwa lata temu skończyłam zawodowy kurs stylizacji paznokci, więc raczej można mi zaufać, mimo że nie pracuję w zawodzie :) Myślę o sobie raczej jak o amatorce i samouku, bo przygodę z paznokciami zaczęłam wcześniej niż kurs, a malowania farbkami akrylowymi, stemplowania i wielu innych zdobień uczyłam się sama. Co absolutnie nie oznacza, że kurs był bez sensu. Otworzył mi oczy na wiele ważnych kwestii ;) Między innymi ogarnęłam wreszcie swoje skórki. A właściwie obrąbek naskórkowy paznokcia :D

malinaila zdjęcie profilowe


Poza paznokciową pasją warto wspomnieć jeszcze o kotach, które uwielbiam. Wszystkich kociarzy zapraszam na moje Instastory ;)

Mam też przebłyski innych zainteresowań, takich jak nowoczesna kaligrafia, prowadzenie BuJo, SEO, marketing internetowy czy język niemiecki.

Nie mam pojęcia, co jeszcze mogłoby Was interesować ;) Jeśli macie jakieś pytania, napiszcie w komentarzu. Chętnie rozwinę ten opis.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do wyrażania opinii lub zadawania pytań 😉 Odpowiadam na wszystkie komentarze, ale te, które obrażają kogokolwiek, zawierają przekleństwa lub jawną reklamę Twojego miejsca w sieci, będę po prostu kasowała 😉 Chętnie zajrzę do Ciebie, ale trafię tam bez dodatkowych linków.