O mnie

Cześć! Jestem Weronika, w internetowym świecie (nie)znana jako MaliNaila ;)

Mam 21 lat i mieszkam w Warszawie. Studiuję (nudy) i pracuję w agencji marketingowej (fajne).

Dwa lata temu skończyłam zawodowy kurs stylizacji paznokci, więc raczej można mi zaufać, mimo że nie pracuję w zawodzie :) Myślę o sobie raczej jak o amatorce i samouku, bo przygodę z paznokciami zaczęłam wcześniej niż kurs, a malowania farbkami akrylowymi, stemplowania i wielu innych zdobień uczyłam się sama. Co absolutnie nie oznacza, że kurs był bez sensu. Otworzył mi oczy na wiele ważnych kwestii ;) Między innymi ogarnęłam wreszcie swoje skórki. A właściwie obrąbek naskórkowy paznokcia :D

malinaila zdjęcie profilowe


Poza paznokciową pasją warto wspomnieć jeszcze o kotach, które uwielbiam. Wszystkich kociarzy zapraszam na moje Instastory ;)

Nie ma raczej sensu się więcej rozpisywać ;) Mam nadzieję, że po prostu zostaniesz na dłużej i wtedy poznamy się lepiej. A jeśli masz jakieś pytania, pisz w komentarzu :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do wyrażania opinii i zadawania pytań ;) Kasuję komentarze: obraźliwe, wulgarne, zawierające reklamę lub link. Na resztę odpowiadam z uśmiechem na twarzy :D Chętnie zajrzę do Ciebie, ale trafię tam bez dodatkowych linków ;)