Regulamin konkursu

Regulamin konkursu 

1. Organizatorem konkursu jestem ja, Weronika.

2. Konkurs trwa od 14 października do 31 października 2020.

3. Warunkiem koniecznym udziału w konkursie jest posiadanie adresu do wysyłki na terenie Polski, pełnoletność oraz wypełnienie poniższych warunków:
  • Zaobserwowanie profilu na Instagramie – @malinaila 
  • Publikacja komentarza konkursowego
  • Udostępnienie postu konkursowego na Instastory z oznaczeniem @malinaila lub na profilu z oznaczeniem @malinaila 
4. Celem konkursu jest szerzenie wiedzy uczestników o malowaniu i zdobieniu paznokci. 

5. Zadanie konkursowe polega na opublikowaniu komentarza odpowiadającego na pytanie: Najbardziej denerwująca rzecz związana z paznokciami to…? A najfajniejsza rzecz związana z paznokciami to…? Komentarz może także zawierać informację, który zestaw konkursowy chce wygrać dana osoba (nr 1, 2, 3 lub 4).

6. Miejsce publikacji komentarza – pod postem konkursowym na Instagramie

7. Data publikacji komentarza konkursowego: do 31 października 2020 do godziny 23:59

8. Organizator konkursu wybiera 4 zwycięzców. Każdy z nich dostanie 1 wybrany przez organizatora zestaw konkursowy.

9. Oceniana będzie zgodność z tematem, kreatywność, pomysłowość komentarza i jego użyteczność dla organizatora oraz innych uczestników konkursu.

10. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w odpowiedzi na zwycięskie komentarze konkursowe oraz na Instastory @malinaila. Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na publikację nicku z Instagrama na Instastory. 

11. Termin ogłoszenia wyników: do 7 listopada 2020.

12. Nagrody są pokazane i opisane w poście konkursowym. 

13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zwycięzcy konkursu, jeśli wybrana osoba nie skontaktuje się z organizatorem w ciągu 72 h.

14. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez Portal Facebook ani Instagram, ani z nim związany.

15. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu Art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

16. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

17. Koszt przesyłki nagrody na terenie Polski ponosi organizator.

18. Organizator przetwarza treść komentarza konkursowego wraz z nickiem na Instagramie jedynie w celu wyboru zwycięzcy konkursu i publikacji zwycięzców na Instastory. A także przetwarza dane osobowe (imię, nazwisko, adres do wysyłki, telefon kontaktowy) wyłącznie zwycięzców w celu wysyłki nagród. Dane zostaną skasowane po wysyłce nagród. 

19. Każda osoba biorąca udział w konkursie ma prawo wglądu do danych osobowych i do ich usunięcia. Proszę o kontakt pod kontakt@malinaila.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Najlepsze lakiery do paznokci - trwałe i kryjące

Jak szybko zapuścić paznokcie? Moja historia